O nas

Niesamowite opowieści, unikalne ilustracje, niewiarygodne fakty. Codzienna dawka historii od twoich ulubionych autorów.

WielkaHISTORIA to najpopularniejszy magazyn o historii w polskim internecie. Miesięcznie odwiedza nas nawet milion użytkowników.

WielkaHISTORIA to także największa społeczność miłośników historii. Na Facebooku nasze treści śledzi ponad 550 000 osób. Dołącz do nas na profilach takich, jak „Rocznica historyczna na każdy dzień”, „Historia na obcasach”, „Średniowiecze. Nie takie mroczne wieki” czy „Dwudziestolecie międzywojenne jakiego nie znacie”. A zwłaszcza na oficjalnym fanpage’u „WielkiejHISTORII”.

Wydawcą magazynu WielkaHISTORIA jest spółka Ingens Media Sp. z o.o. (więcej informacji o wydawcy).

Kamil Janicki

Rafał Kuzak


Reklama

Wielka historia, czyli…

Niesamowite opowieści, unikalne ilustracje, niewiarygodne fakty. Codzienna dawka historii.

Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Kamil Janicki

Historyk, pisarz i publicysta, redaktor naczelny WielkiejHISTORII. Autor książek takich, jak Pańszczyzna. Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa, Wawel. Biografia, Warcholstwo czy Cywilizacja Słowian. Jego najnowsza książka toŚredniowiecze w liczbach (2024).

Rafał Kuzak

Historyk, specjalista od dziejów przedwojennej Polski. Współzałożyciel portalu WielkaHISTORIA.pl. Autor kilkuset artykułów popularnonaukowych. Współautor książek Przedwojenna Polska w liczbach, Okupowana Polska w liczbach oraz Wielka Księga Armii Krajowej.

Wielkie historie w twojej skrzynce

Zapisz się, by dostawać najciekawsze informacje z przeszłości. Najlepsze artykuły, żadnego spamu.