Dołącz do zespołu WielkiejHISTORII. Szukamy nowych publicystów do naszego magazynu

Strona główna » Od redakcji » Dołącz do zespołu WielkiejHISTORII. Szukamy nowych publicystów do naszego magazynu

Świetnie znasz się na historii? Masz dobre pióro, potrafisz pisać zwięzłe, uporządkowane teksty na wysokim poziomie językowym? Dołącz do nas.

WielkaHISTORIA.pl to najpopularniejszy magazyn o historii w Polsce. Miesięcznie odwiedza nas ponad milion użytkowników. Poszukujemy nowych publicystów, potrafiących pisać rzetelnie, zwięźle, na wysokim poziomie językowym i merytorycznym.

Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego (choć jest ono dodatkowym atutem). Chętnie nawiązujemy współpracę także z pasjonatami, którzy nie studiowali historii, ale posiadają doświadczenie w pisaniu o przeszłości.

Poszukujemy zwłaszcza stałych publicystów gotowych pisać od kilku do kilkunastu tekstów w miesiącu. Rozliczamy się w oparciu o ramową umowę o współpracy (umowa o dzieło autorskie lub faktura).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV/portfolio oraz jednego krótkiego, próbnego tekstu, zgodnego z formułą i tematyką magazynu. Powinien to być tekst oryginalny, wcześniej niepublikowany. Długość: 3000-5000 znaków ze spacjami.

Prosimy o kontakt na adres: redakcja [małpa] wielkahistoria.pl. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Dołącz do dyskusji

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.


Reklama

Wielka historia, czyli…

Niesamowite opowieści, unikalne ilustracje, niewiarygodne fakty. Codzienna dawka historii.

Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Rafał Kuzak

Historyk, specjalista od dziejów przedwojennej Polski. Współzałożyciel portalu WielkaHISTORIA.pl. Autor kilkuset artykułów popularnonaukowych. Współautor książek Przedwojenna Polska w liczbach, Okupowana Polska w liczbach oraz Wielka Księga Armii Krajowej.

Wielkie historie w twojej skrzynce

Zapisz się, by dostawać najciekawsze informacje z przeszłości. Najlepsze artykuły, żadnego spamu.